Новини

Виставка Максима Вознюка - вихованця ЦТДіМ

"Зразковий художній колектив" гурток "Мистецтво фотографії" (керівник Леонід Шевчук - фотожурналіст, член спілки журналістів Леонід Шевчук!

«Один день із життя ВПО» — проєкт фотографа Максима Вознюка.

Максим — учень гуртка «Мистецтво фотографії» Житомирського центру творчості дітей та молоді

Представлено 33 фотографії.

На фото — 3 сімʼї: багатодітна; мати з дитиною; юнак

Відкриття — 12 червня о 16:00

Дім української культури

На відкритті будуть присутні: родини, зображені на фото; фотограф Максим Вознюк; керівник гуртка «Мистецтво фотографії» Леонід Шевчук; департамент світи, управління у справах сімʼї, молоді та спорту; міський центр соціальних служб

Виставка діятиме з 12 по 21 червня: у будні з 10 до 19; у вихідні — з 12 до 17

Максим Вознюк:
Сьогодні, 12 червня, відбулося відкриття моєї першої фотовиставки під назвою "Один день із життя ВПО". На ній представлені фото трьох сімей: пані Оксани та її 8 дітей, пані Катерини та її дочки Ніколь і юнака Георгія. Всі вони були вимушені покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення рашистів. Я робив світлини, які описують їх буденне життя у місті Житомирі. Мені дуже сподобалося проводити час та спілкуватися із цими сімʼями. Я дізнався багато нового про їхнє життя в окупації та в Житомирі. Я із радістю чув історії та спостерігав, як їх тепло прийняло моє місто. Сподіваюсь, ми і надалі будемо тримати контакт. А наразі, я хочу сказати дякую всім, хто був на відкритті моєї фотовиставки. Дякую Житомирській міській раді за можливість так реалізувати мій фотопроєкт. Дякую пані Ользі Юрченко, яка познайомила мене з цими сімʼями. Дякую пану Леоніду Шевчуку за те, що допоміг мені реалізувати цей фотопроєкт. Дякую всім, хто також допомагав мені реалізувати цей проєкт. Виставку можна буде побачити в Домі української культури з 12 по 21 червня.