Напередодні Нового року у Житомирі рятувальники та фахівці з безпеки відзначили креативних вихованців гуртка "Юний дизайнер" ЦТДіМ. (кер. Катерина та Віктор Дацун)
У грудні вихованці взяли участь у Конкурсі малюнку "Я В БЕЗПЕЦІ З МВС", а сьогодні отримали подяки і подарунки за творчість і талант.
У Класі безпеки Навчально-методичного центру цивільного захисту та БЖД у Житомирській області для них провели екскурсію та цікавий захід на тему зимових небезпек, а рятувальники однієї з частин розкрили красу і силу своєї професії та поділилися секретиками - як досягти успіху, нічого не боятися і йти до своєї мрії.
![](https://static.tildacdn.com/tild3061-3234-4836-b564-616565366332/322548100_9099167133.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6131-6361-4662-b337-346539323961/322484173_2126747267.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3733-6237-4331-b065-306638633764/322532045_1058560192.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3731-6633-4163-a338-643434323737/322538582_1326953258.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3265-3961-4538-b137-363561343538/322739619_1249297278.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3239-3136-4765-b632-346464353639/323001427_5039748085.jpg)