КАНІКУЛИ! ВІДПОЧИНОК! ТВОРЧІСТЬ!
Керівниця гуртка "Природа і мистецтво" Вікторія Тимощук сьогодні у Салезіянському приватному ліцеї "Всесвіт" провела майстер-клас по виготовленню віночків з природних матеріалів до свята Великодня!
Щира подяка завучу ліцею Наталії Нагалевській за допомогу в організації заходу та двом асистенткам, педагогогиням закладу, за допомогу у його проведенні - підготовці кабінету, роздачі матеріалів і кольорового піску, забезпеченні безпеки при роботі дітей з гострими предметами і термопістолетом...
Як же захоплено блищали оченята цих чудових і талановитих дітей, особливо у двох з ООП! Чекаємо на них усіх у наших творчих колективах!
Керівниця гуртка "Природа і мистецтво" Вікторія Тимощук сьогодні у Салезіянському приватному ліцеї "Всесвіт" провела майстер-клас по виготовленню віночків з природних матеріалів до свята Великодня!
Щира подяка завучу ліцею Наталії Нагалевській за допомогу в організації заходу та двом асистенткам, педагогогиням закладу, за допомогу у його проведенні - підготовці кабінету, роздачі матеріалів і кольорового піску, забезпеченні безпеки при роботі дітей з гострими предметами і термопістолетом...
Як же захоплено блищали оченята цих чудових і талановитих дітей, особливо у двох з ООП! Чекаємо на них усіх у наших творчих колективах!
![](https://static.tildacdn.com/tild6631-3238-4030-b236-326566613634/337532094_1251726969.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3161-3934-4131-b632-633662653038/337562295_7624956852.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3766-6563-4066-a237-303037366562/337690471_2381514354.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3932-3930-4635-a636-636533616162/337743347_1259521001.jpg)