Новини

Репортаж про підсумки 2020 року шоу-театру "КЛЕМ"

25-26 грудня житомирський народний художній колектив шоу-театр "Клем" Центру творчості дітей і молоді став переможцем премії Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв "Новорічно-різдвяні барви", який проходив у Києві.
Про це Суспільному розповів керівник шоу-театру "Клем" Олександр Нечаєв. За його словами, цьогоріч колектив взяв участь у 5 фестивалях:
"25-26 грудня у Києві проходив Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв "Новорічно-різдвяні барви". І ми взяли участь у цьому конкурсі та вибороли перше місце. Ми везли на конкурс улюблений номер всіх прихильників нашого колективу "Заяча дискотека", де вихованці віком від 14 до 17 років робили пародії на зірок естради, серед яких Вєрка Сердючка, Дзідзьо, Михайло Поплавський, Софія Ротару".

Суспільне Житомир
Вихованка шоу-театру "Клем" Ганна Назарчук каже, що у виставі вона виконувала роль зайчика:
"Я виконувала роль зайчика. У нас зайчиків багато, основна маса. Ми повинні бути веселими, нести радість, підтанцьовувати усім зіркам, брати з них приклад. Повторювати саме притаманні їм всі фішки".
Суспільне Житомир
Олександр Нечаєв говорить, що свої номери шоу-театр постійно вдосконалює, що дає йому змогу перемагати у конкурсах та фестивалях:
"Два тижні тому ми повернулися з Вінниці, де взяли суперкубок міжнародного фестивалю "Сяйво різдвяних зірок". Ми також возили туди "Заячу дискотеку", і найвищий приз дали саме Житомиру. Нам було дуже приємно, тому що там була запекла боротьба. Багато колективів відправляли свої конкурсні виступи дистанційно у формі відео. І журі вже з надісланих робіт і тих, хто виступав на сцені, обирали переможця".
За словами Олександра Нечаєва, всі номери шоу-театру "Клем" спрямовані на те, щоб глядачі отримали задоволення від виступу.