КЛЕМ

Перемога шоу-театру "КЛЕМ" у Вінниці

Шоу-театр "КЛЕМ" 12.12.2020 став Переможцем Міжнародного конкурсу "Сяйво Різдвяних зірок" та отримав Суперкубок фестивалю.


             12 грудня 2020 року у м.Вінниця відбувся VII Міжнародний фестиваль дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Сяйво Різдвяних зірок»/

             Конкурс проводився у п’яти номінаціях: хореографія, оригінальний жанр, вокал, художня творчість та інструментальний жанр.

              Шоу-театр КЛЕМ привіз на конкурс оновлений номер «Заяча дискотека», де вихованці в образі Олі Полякової, Дзідзьо, Вєрки Сердючки, Марув, Михайло Поплавського та інших зірок разом з пухнастими зайчиками зробили справжнє шоу на сцені.

             Оцінювали учасників висококваліфіковані спеціалісти та фахівці зі сфери шоу-бізнесу, культури, музичного продакшну, телебачення, фешн-індустрії, провідні фахівці в області культури і освіти, дитячої та юнацької творчості.

            Серед учасників журі обирало володарів Гран Прі, першого, другого та третього ступенів в кожній номінації.

           Та був один спеціальний СУПЕРКУБОК для учасника, який сподобався найбільше.

          Саме цей СУПЕРКУБОК фестивалю журі одноголосно вирішило вручити шоу-театру КЛЕМ.

Олександр Нечаєв – керівник колективу: «Дуже приємно було послухати обговорення членів журі виступу нашого колективу».

         Режисер Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва Світлана Карлицька відмітила професіоналізм вихованців шоу-театру: «Видно, що ваші КЛЕМівці багато виступають і працюють над собою, а також ваш виступ сильно відрізнявся від інших учасників високою майстерністю та харизмою. У нас склалось враження, що це професійні актори, а не вихованці Центру творчості дітей і молоді».

          Вихованці колективу окрім переможного виступу отримали багато вражень від прогулянки Вінницею. Сквер «Ліверпуль», Площа Гагаріна, Центральний міський парк, фірмовий магазин Рошен, Вінницький краєзнавчий музей, Набережна Південного Бугу, пам’ятник української пісні та скуштували весь асортимент мармеладу Вінницького заводу «Солодка Мрія», прокаталися на трамваї, щоправда «зайцем» – (бо, як вияснилося, у Вінниці не можна розрахуватися за проїзд готівкою або банківською карткою – прим.автора).

            Подільська перлина залишила яскраві враження у вихованців шоу-театру «КЛЕМ».

           Окрім того, колектив «КЛЕМу» отримав пропозицію творчого співробітницва з київськими спеціалістами у сфері шоу-бізнесу.

            Керівництво шоу-театру «КЛЕМ» висловлює щиру вдячність Департаменту освіти Житомирської міської ради та Центру творчості дітей і молоді за підтримку та можливість взяти участь у заходах високого рівня.


Ми щиро вітаємо колектив Народного художнього колективу шоу-театру «КЛЕМ» та його керівників: Ігоря Суржана, Олександра Нечаєва та Анну Курлянчик з черговою перемогою, бажаємо усім здоров’я та нових творчих здобутків. Так тримати!