Новини

Подарунок для ЖЦТДіМ - книга "У міста є Я"

У ЖИТОМИРІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ ІРИНИ ОЗИМОК «У МІСТА Є Я! ».

Наші викладачі долучились до участі в презентації, а також отримали в подарунок книгу від депутатки Житомирської міської ради Людмили Миколаївни Зубко, яка коштом депутатського фонду придбала 200 примірників цієї книги для житомирських закладів освіти.
Перше ілюстроване видання для дітей «У міста є я!» відкриває секрети про всі процеси в місті: як функціонують міста, як приймаються рішення та як можна вже змалечку впливати на процеси у місті. У 13 - ти розділах книги Ірина Озимок розповідає про те, як мешканці керують своїм містом, що таке міський бюджет і як він наповнюється, чому тепло треба економити, чому варто сортувати сміття, все про різновиди транспорту і коли та чому краще ходити пішки…
«Коли діти самі пробують розподіляти бюджет, займатися містоплануванням, робити енергоаудит будівель та приміряти роль мера – це крок до виховання відповідальних мешканців змалечку», - ділиться авторка.


Я давно мав таку думку, що потрібно зменшити кількість зайвих предметів в школі і долучити до розкладу предмети про життя. Діти зовсім не адаптовані до реального життя, навіть якщо це математика, вони не розуміють нащо їм косинуси, тангенси, катангенси. Вона має бути, я так розумію, прикладна. Щоб дитина зуміла вирахувати скільки шпалерів треба для кімнати, скільки треба ламінату... - завідувач організаційно масовим відділом ЖЦТДіМ Олександр Нечаєв.