Щиро вітаємо Народний хореографічний ансамбль "Тіп-Топ" (художній керівник Лора Купченко , акомпаніатор Ганна-Вікторія Плахотнікова) з високими нагородами ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Свято Миколая" (м. Дніпро, 17-19 грудня 2021 р.)! Ура, наші - лауреати І премії і трьох ІІ премій в різних номінаціях і вікових групах!!!
Яскраве святкове дійство, напружений конкурсний драйв, неймовірне хвилювання, 110 феєричних, кращих один за одного конкурсних номерів!!!
1000 учасників=1000 друзів=1000 вражень!!!
Наші найкращі!!!
Подальших успіхів і перемог!!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3832-3834-4561-a462-393565623530/268087532_4545492396.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-6566-4437-a239-343630343865/268473419_4545492763.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6464-3362-4634-b763-316138356561/268331930_4545493229.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-6263-4561-a234-353833376630/269717611_4545495996.jpg)