Житомирський Центр творчості дітей і молоді
10008 м.Житомир
Майдан ім. С.П. Корольова, 10
ctdm@ukr.net
(0412)55-14-89

Хореографічний ансамбль «Тіп–Топ»

Хореографічний ансамбль «Тіп - Топ» створений у 2002 році. Засновник та художній керівник – Купченко Лариса Миколаївна, в минулому професійна танцівниця.
Колектив ансамблю «Тіп-Топ» налічує понад 170 дітей віком від 4 до 17 років.
Основний напрямок роботи колективу – популяризація культурної спадщини класичного, народно-сценічного танцю та сучасної хореографії, надання вихованцям допрофесійної танцювальної підготовки.
Протягом багатьох років колектив демонструє яскравий творчий стиль, високу культуру виконавської майстерності, видовищні, оригінальні за постановочною формою та цікаві за сюжетом номери з яскравими костюмами і гідно презентує своє мистецтво не тільки на теренах нашої держави, а й за кордоном.
Свою майстерність вихованці ансамблю демонструють на концертах та мистецьких заходах, стають постійними переможцями міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів.
В 2012 році за високу виконавську майстерність та вагомий внесок у виховання учнівської і студентської молоді, відродження і примноження надбань національної культури та художньої спадщини українського народу, високий художній рівень Міністерством освіти і науки України колективу присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».
Художній керівник:
Лариса Миколаївна Купченко

Акомпаніатор:
Ганна-Вікторія Вікторівна Плахотнікова

Керівник гуртка:
Олена Вікторівна Зазуляк

Наші новини
    Наші перемоги
    Інформація про дистанційне навчання
    ЗАПИСАТИСЯ У ГУРТОК
    Залишіть свої контакти та очікуйте дзвінок від керівника гуртка