Житомирський Центр творчості дітей і молоді
10008 м.Житомир
Майдан ім. С.П. Корольова, 10
ctdm@ukr.net
(0412)55-14-89
Про центр
Історія

Житомирський Палац піонерів і школярів розпочав свою роботу 25 грудня 1934 року. Спочатку він знаходився на вул. Михайлівській. Кожен з педагогів, які працювали у закладі, яскраво відчували пульс епохи і спрямовували свою практичну роботу в русло постійного творчого пошуку.

Змінювалися гуртки, напрями, форми роботи, а любов до дітей продовжувала об'єднувати кращих педагогів міста.

У грудні 1990 року Палац Піонерів і школярів змінив назву на Центр дитячої творчості, а у 1995 став Центром творчості дітей і молоді.

Центр сьогодні

Житомирський центр творчості дітей і молоді - комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, призначений надавати дітям і молоді додаткову і допрофесійну освіту, спрямовану на оволодіння знаннями, уміннями і навичками за інтересами, створювати рівні можливості для творчого розвитку і самовизначення дітей і молоді у позаурочний час

2500 дітей 30 гуртків 70 педагогів

Колективи ЦТДіМ – багаторазові переможці Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів з образотворчого, хореографічного, вокального, театрального, декоративно-ужиткового мистецтва в Україні, Білорусі, Росії, Литві, Болгарії, Польщі, Швеції, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, США, Японії, Китаї, Індії, Чехії та інших країнах світу.

Колективи мають почесні звання «Народний художній колектив», «Зразковий художній колектив»

Керівники – Відмінники освіти України, «Майстри народної творчості України», «Заслужені працівники культури України», переможці конкурсів «Вчитель року», та володарі інших державних нагород.

Ми пишаємося нашими вихованцями, педагогами, випускниками та їх батьками