Житомирський Центр творчості дітей і молоді
10008 м.Житомир
Майдан ім. С.П. Корольова, 10
ctdm@ukr.net
(0412)55-14-89
Художній відділ

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Ансамбль спортивного бального танцю «РИТМ» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Ансамбль танцю «Посмішка» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Студію естрадної пісні можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Хореографічний ансамбль «Тіп–Топ» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Хорова студія «Струмочок» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися у Шоу-театр «Клем» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток художнього слова можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Відділ образотворчого мистецтва

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Ви может Записатися в Студія «Юний художник» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Мистецтво фотографії» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Основи дизайну» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Чарівний олівець» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Ви может Записатися в Гурток «Юний дизайнер» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Відділ декоративно-ужиткового мистецтва

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «В'язання» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Макраме та бісерна структура» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Мистецтво бісероплетіння» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «М'яка іграшка» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Рукоділля» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Студія дизайну і декору можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Українська народна вишивка» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Художня творчість» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Декоративна композиція» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Майстерня полімерної глини» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Природничий відділ

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Природа і мистецтво» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Флористика» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Гурток «Юні друзі природи» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.

Відділ різнопрофільних програм

Запрошуємо на навчання у Житомирський Центр творчості дітей і молоді. Записатися в Літературно-творчий гурток «Казка» можна на сторінці гуртка, або зателефонувати керівнику, або безпосередньо у Центрі творчості. Додаткова інформація за телефонами на сторінці контакти.