Житомирський Центр творчості дітей і молоді
10008 м.Житомир
Майдан ім. С.П. Корольова, 10
ctdm@ukr.net
(0412)55-14-89

Гурток «Мистецтво бісероплетіння»

Гурток «Мистецтво бісероплетіння» працює з 2000 року.
Мистецтву бісероплетіння гуртківці починають навчатися з 7-річного віку. Програма розрахована на 3 роки навчання, відповідно має початковий, основний, вищий рівні. Навчання проводиться як в групах, так і з кожним учнем індивідуально, враховуючи здібності, вміння, старання і особливості кожної дитини.
На заняттях діти знайомляться з багатовіковими традиціями мистецтва виготовлення виробів з бісеру: жіночих прикрас, іграшок, квітів, «бісерок», навчаються плетінню та вишивці бісером.
Керівник гуртка О.В.Ренова значну увагу приділяє вихованню в учнів естетичного смаку, акуратності, старанності, працьовитості, творчого відношення до праці.
Простота виготовлення прикрас з бісеру, нескладні, вивірені роками, прийоми роботи, виявлення природної краси орнаментів, звучання кольорів створюють великі можливості для широкої творчої діяльності, дають можливість відносно швидко досягати вагомих результатів.
Вихованці гуртка – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і місцевих виставок-конкурсів дитячої творчості.
Кращі роботи юних умільців експонувались під час проведення творчого звіту майстрів мистецтв і художніх колективів Житомирщини у Національному Палаці «Україна» та Палаці Мистецтв «Український дім».
Щорічно вихованців гуртка запрошують брати участь у ярмарках-виставках, які проходять у музеї народної архітектури та побуту України (Пирогово).
У гуртку створені умови для творчого розвитку здібностей дітей, комфортний психологічний клімат, атмосфера зацікавленості учнів і педагога у високому творчому результаті, підвищенні майстерності.

У 2008 році Міністерством освіти і науки України гуртку «Мистецтво бісероплетіння» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а у 2012 році – «Народний художній колектив».
Педагог і вихованці колективу не зупиняються на досягнутому, наполегливо підвищують свою професійну майстерність, знаходяться у постійному творчому пошуку.
Керівник гуртка:
Олена Всеволодівна Ренова

Наші перемоги
Розклад занять
Інформація про дистанційне навчання
ЗАПИСАТИСЯ У ГУРТОК
Залишіть свої контакти та очікуйте дзвінок від керівника гуртка