Житомирський Центр творчості дітей і молоді
10008 м.Житомир
Майдан ім. С.П. Корольова, 10
ctdm@ukr.net
(0412)55-14-89

Гурток «Мистецтво фотографії»

Фотографія як вид мистецтва налічує майже два століття - адже перше фотографічне зображення в історії було отримане 180 років тому, у січні 1839 року. Відтоді заворожуюче уяву мистецтво захопило мільйони людей в усьому світі. Спершу любителів фотографії приваблювала магічна гра світла й тіні на чорно-білих фотовідбитках. А з появою кольорової фотографії з'явилася можливість зупиняти миттєвості життя фактично у всьому їх барвистому розмаїтті.

У другій половині ХХ століття в Житомирі засновано фотогурток у Центрі творчості дітей і молоді, який з 1989 року беззмінно очолює керівник Леонід Маєвич Шевчук. Впродовж 30-річної діяльності гуртка мистецтво фотографії опанували понад 1500 юних житомирян. В середньому постійна чисельність учасників фотогуртка складає 50 чоловік. Здебільшого це учні середніх та старших класів житомирських шкіл.
На заняттях гуртківці вивчають різні види та техніки фотографії. Вони також навчаються різножанровій та сюжетній зйомці, а ще вивчають будову фотографічної техніки.

У 2019 році фотогурток отримав почесне звання Зразковий художній колектив «Мистецтво фотографії».

Юні фотографи часто виїздять на фото-пленери, а також роблять фоторепортажі на вулицях Житомира. Члени фотогуртка є неодноразовими призерами обласних та Всеукраїнських фотоконкурсів та виставок. Найкращі та найцікавіші художні та репортажні знімки гуртківців постійно поповнюють колекцію фотографій на авторській сторінці колективу у мережі Фейсбук.
Керівник гуртка:
Леонід Маєвич Шевчук


Наші новини
    Інформація про дистанційне навчання
    ЗАПИСАТИСЯ У ГУРТОК
    Залишіть свої контакти та очікуйте дзвінок від керівника гуртка